Přetvářejte byznysové problémy v inovativní řešení

Hackathon AI a Low code/No code

Připojte se k nám na jedinečný den plný inovací a objevte, jak můžete využít generativní umělou inteligenci k řešení vašich byznysových výzev. Společně s odborníky a dalšími inovátory vytvořte aplikaci s umělou inteligencí za pár hodin.

online i onsite
od 9 - 17 hod
online 6.000 Kč / osoba
onsite 30.000 Kč / tým
Vybrat termín

Termíny

Vyberte si termín hackathonu, který vám vyhovuje a registrujte sebe, nebo váš tým. Můžete si vybrat z níže uvedených termínů.
Datum Typ Akce Lokace Cena
18. 1. 2024 Komerční Plzeň 30 000 Kč/tým Registrovat se
24. 1. 2024 Komerční Praha 30 000 Kč/tým Registrovat se
25. 1. 2024 Pro neziskovky Praha 10 000 Kč/tým Registrovat se
31. 1. 2024 Komerční Ostrava 30 000 Kč/tým Registrovat se
* ceny jsou uvedeny bez DPH

Program hackathonu: Co vás čeká a nemine

Připravte se na den plný inovací, kreativity a objevování nových technologických možností. Společně s námi a dalšími inovátory se ponoříte do světa automatizace a umělé inteligence. Bude to jízda, na kterou jen tak nezapomenete!

Začneme s elánem! Každý tým dostane své výzvy, které budou řešit. A nebojte, máme pro vás různé stupně obtížnosti.

Kreativita na prvním místě. Váš úkol? Vytvořit funkční prototypy nástrojů. A věřte, bude to zábava!

Nástroje? Máme pro vás ty nejlepší! Ponořte se do světa Airtable, Google tabulek, MAKE, StackAI a BOTpress.

Nebudete v tom sami. Naši odborníci a celý tým z Digitask budou po vašem boku a pomohou vám kdykoliv během dne.

Objevte nové možnosti. Uvidíte, jak snadno můžete vytvářet řešení a jak moc vám mohou pomoci nové nástroje.

Automatizace a AI? Ano, to je budoucnost! A vy se s námi můžete přiblížit k ní o krok blíže.

Oblasti, které můžete na hackathonu vyřešit

AI chatbot nad vlastními dokumenty, informacemi

Získejte "ChatGPT" s vlastní a ověřenou znalostní bázi a poskytněte svým zákazníkům asistenta dostupného 24/7. Díky tomu umožníte efektivní dohledávání informací a zvýšíte znalosti a schopnosti svých kolegů. Navíc zjistíte, co vaše cílová skupina opravdu chce, a můžete tak lépe rozvíjet své produkty či služby.

Vyhodnocení obsahu dokumentů

Postavte si aplikaci na vytěžování dokumentů dle vlastních pravidel a ušetřete čas na přepis opakujících se hodnot do databází. Díky rychlému vyhodnocení např. poptávek či zadávací dokumentace získáte konkurenční výhodu a zrychlíte svou reakci na trhu.

Shrnutí dotazníků, zpětné vazby, komentářů

Zrychlíte pochopení potřeb a přání vašich zákazníků díky shrnutí a vyhodnocení dotazníků i s otevřenými otázkami. Systematické porozumění komentářům na sociálních sítích vám umožní reagovat rychleji a efektivněji na potřeby trhu.

Snadné vytváření personalizovaného psaného obsahu

Vytvořte obsah s využitím firemních "pravidel" a zdrojů informací a znalostí. Díky automatické personalizaci a distribuci na různé komunikační kanály získáte vysokou efektivitu a ušetříte čas.

Osobní a týmový e-mailový asistent

Zefektivněte svou e-mailovou komunikaci díky personalizovanému shrnutí příchozích zpráv a zatřídění dle různých kritérií. Standardizovaná a kvalitní reakce vám umožní lépe komunikovat s partnery a zákazníky.

Vzdělávací a rozvojový asistent – druhý mozek

Díky personalizovanému shrnutí a vyhodnocení novinek a vzdělávacího obsahu se můžete rychleji rozvíjet a reagovat na nové trendy. Umožníte si také rychlejší přístup k informacím a zefektivníte svůj osobní i profesní rozvoj.

Co o našem hackathonu říkají klienti

Naše první spolupráce s firmou Digitask na hackathonu zaměřeném na zvyšování produktivity pomocí nástrojů AI mě opravdu ohromila. Tým Digitasku prokázal skvělý profesionální přístup, přizpůsobivost a nakažlivou pozitivní energii. Během celé akce motivovali naše zaměstnance k maximálnímu výkonu, nabízeli podporu na každém kroku a nikdy je nenechali se vzdát. Celková organizace události byla vynikající!
Lucie Kessnerová
Manažerka vzdělávání a rozvoje Fortuna Entertainment Group
Máte dotazy?

Často kladené otázky

  • Kdo se může zúčastnit?

    Každá firma může přihlásit jeden či více týmů. Ideálně kombinace lidí z businessu. Není určeno pouze pro čistě IT týmy. Nově se mohou registrovat i neziskové organizace. Na online setkání se můžou přihlásit jednotlivci.

  • Jaký je poplatek za účast?

    Pro komerční týmy nabízíme účast za 30 000 Kč bez DPH na tým, což zahrnuje až 5 členů. Pro jednotlivce v online hackathonu je poplatek stanoven na 6 000 Kč bez DPH. Neziskové organizace mohou využít speciální sazbu 10 000 Kč bez DPH za celý tým. Cena zahrnuje komplexní balíček materiálů, přístup k nejnovější AI technologii včetně API pro Chat GPT 3.5 a 4.0, a podporu od našich odborníků na AI a automatizační nástroje.

  • Musím mít nějaké předchozí znalosti s programováním nebo uvedenými technologiemi?

    Ne, nemusíte mít žádné předchozí znalosti s programováním ani s konkrétními technologiemi, které budeme během hackathonu využívat. Akce je navržena tak, aby byla přístupná účastníkům s různými úrovněmi zkušeností. Naši odborníci a mentoři vám budou k dispozici po celou dobu, aby vám pomohli s jakýmikoli otázkami a výzvami. Cílem je učit se, spolupracovat a najít inovativní řešení, a to bez ohledu na vaše předchozí zkušenosti.