Naše služby

Pomáháme firmám zavádět a využívat AI v praxi

Ukážeme vám příležitosti pro využití AI, provedeme vás praktickými experimenty a naučíme vás sdílet nejlepší praktiky ve vašem týmu.

Společně nastartujeme změnu, která usnadní pracovní život všem a umožní těm nejlepším několikanásobně zvýšit produktivitu.

Začít spolupráci

Jak vám pomůžeme

Inspirativní přednášky

Získejte inspiraci a motivaci k objevování AI prostřednictvím našich přednášek a workshopů. Můžete využít online akce dostupné pro celou firmu, nebo přizpůsobené pro vedení firmy nebo konkrétní tým.

Otevřená
Jednou mesíčně, online, pro celý tým nebo firmu.

Na míru
Pro vedení nebo konkrétní tým ve firmě.

Analýza příležitostí

Objevte konkrétní možnosti AI nástrojů pro sebe a svůj tým. Pomůžeme vám identifikovat příležitosti pro zavedení AI ve vaší firmě a doporučíme vhodné aplikace a postupy.

Individuální
Online hovor a doporučení vhodných aplikací a postupů.

Týmová
Diskuse se členy týmu a vypracování doporučení.

AI hackathon

Zažijte AI nástroje v praxi během intenzivního hackathonu. Naučíte se, jak AI může zlepšit vaše procesy, a během jediného dne postavíte automatizaci nebo chatbota.

Jednoduchý
Vyzkoušejte práci s AI a zjistěte, ve kterých procesech vám pomůže.

Pokročilý
Postavte automatizaci nebo chatbota za jediný den.

Program pro ambasadory

Nejúčinnější cesta k nastartování změny. Staňte se AI ambasadorem nebo postavte tým AI ambasadorů ve své firmě. Rozjedete inspiraci, naučíte se experimentovat a budete sdílet nejlepší nástroje i způsoby jejich využití.

Otevřený
Program pro pracovníky z různých firem.

Interní
Program na míru pro skupinu ambasadorů z jedné firmy.

AI Adopce

Máte větší ambice? Kombinací našich služeb dokážeme zavést AI do vaší práce a týmových procesů již za několik týdnů. Všem pracovníkům zjednodušíme život a ty s ambicí posuneme o několik levelů produktivity dál.

Na míru