S čím vám pomůžeme

Jsme digitaskeři. Provázíme vás do světa nepráce

Identifikujeme problém. Navrhneme vhodné řešení. Propojíme vás s implementátorem a garantujeme odborníka. Pomáháme při implementaci, konzultujeme s vámi po krocích. Jsme tu pro vás, když nevíte kudy kam.

S námi je radost nepracovat

Sice hodně mluvíme o technologiích a budoucnosti, ale jinak jsme pořád lidé, ne roboti. Seznamte se s námi.

Ondřej Hanigovský

Gen AI & Automation Expert

Ondra je LCNC developer a prompt crafter. Řešíte technické potíže při nepráci? Ondra vám doporučí aplikaci nebo realizátora řešení, a pomůže vám tak problém odstranit.

Technologie, bez kterých se neobejde: ChatGPT, LCNC a internet (bez toho by nebylo nic).

Poznávací znamení: rybář, chatař, kolař, motorkář, přírodář, staví ze dřeva, nebo v LCNC.

Oblíbený nápoj: maté.

Jan Hubka

Senior Business Consultant

Honza hledá nepráci všude, kde to jde. Ukazuje možnosti automatizace i AI a nastaví vám hlavu na nepráci. Rád pomůže vybrat digitální řešení pro váš byznysový problém.

Technologie,  bez kterých se neobejde: Audiopen (rychlé zápisy ze schůzek), jazykové modely AI (od prezentací po souhrny), LoCode (programátorem snadno a rychle).

Poznávací znamení: prototyp extroverta, pořád úsměv, pořád mluví. Hodně.

Oblíbený nápoj: domácí bezová šťáva.

Tom Pástor

AI Product Lead

Tom kombinuje své technologické nadšení s hlubokým porozuměním AI, aby vedl vývoj inovativních produktů, které transformují běžnou práci na nepráci. Jeho cílem je zvýšit produktivitu a efektivitu, otevírat nové možnosti a umožnit lidem pracovat chytřeji

Technologie,  bez kterých se neobejde: Generativní AI, Internetové připojení, Cloudové úložiště.

Poznávací znamení: Miluje samotu v lese. Rád se věnuje kutilství a létání s RC letadly.

Oblíbený nápoj: zázvorová kombucha.

Max Kubánek

Junior LCNC Developer

Max otevírá cesty k snadnější nepráci tím, že přetváří komplikované výzvy na jednoduchá řešení. Pokud hledáte most mezi problémem a jeho řešením, pak Max je tu, aby navrhl nejvhodnější cestu pomocí správné aplikace nebo metody.

Technologie,  bez kterých se neobejde: Notion (používám už roky a bez něj nevím, co bych dělal), ChatGPT (nevím = zeptám), LCNC.

Poznávací znamení: Hokejista a hodně vizuální člověk. Rád přeměňuji své vize v realitu -a je mi jedno jak dlouho to bude trvat!

Oblíbený nápoj: voda.

Za Digitaskem stojí Filip Dřímalka

Tvůrce Budoucnosti nepráce. Ten, který nám dal směr. Zakladatel Digitask.cz, Digiskills.cz, Digichallenge.cz. Autor knihy Budoucnost nepráce a HOT: Jak uspět v digitálním světě.

Technologie, bez kterých se neobejde: Hardware od Apple, ChatGPT a kombinace Notion&Airtable.

Poznávací znamení:  Potkáte-li někoho, kdo nadšeně mluví o využití technologií ve firmách, je to většinou Filip. A pokud před ním stojí sklenka s G&T, máte téměř 100% jistotu.