Kontaktujte nás

Od vaší cesty do nepráce vás dělí poslední krok. Ozvěte se nám a společně vymyslíme, kde začít.

Digitask s.r.o.
Drobného 555/49
602 00 Brno

IČ: 10684395
DIČ: CZ10684395
Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 122203

Nevíte si rady?

Často kladené otázky

 • Co je to nepráce?

  Nepráce je výsledkem digitalizace firemních procesů. Tedy přesněji celkové digitální transformace firem a organizací. Ty se musí digitálně transformovat. A pochopit, proč to dělají. Že díky automatizaci rutinních procesů, mohou šetřit. Na mnoha úrovních. A získat tak řadu výhod.

 • Jak vypadá svět nepráce?

  Svět nepráce je plně digitalizovaný. Rutinní práce přestala existovat. Žádné papírování, žádné datlování faktur, žádné obíhání s dodejkami. Lidé se věnují smysluplné práci, rozvoji svého podnikání, rozvoji svých týmů, rozvoji vlastnímu. Prostě nepracují tak, jak dříve bývalo zvykem.

 • Kdo je digitasker?

  Digitasker je průvodcem firem na cestě do světa nepráce. Přichází z budoucnosti a rád se dělí o to, co tam „viděl”. Pomůže, povzbudí a vždycky najde vhodné řešení. Je vytrvalý a překážka na cestě do nepráce je pro něj výzva, nikoli problém.

 • Jak s námi můžete spolupracovat?

  Vyberete si některou z našich služeb. Začít můžete konzultací, pokračovat auditem nepráce ve vaší firmě a celé to završit strategií pro postupnou digitální transformaci. Protože právě v nepráci vám leží nejvíc peněz, tak se nebojte je zvednout.

 • Jakou formou probíhají schůzky?

  Většinou se s vámi setkáme on-line, ale rádi si s vámi dáme i setkání naživo.