Naše služby

Zvyšte vaši produktivitu X-krát díky AI

Velké věci vznikají pomalu. Proto ani nepráce nepřijde ze dne na den. S námi budou vaše kroky mnohem jistější. Žádné slepé uličky a zbytečné odbočky. Doporučíme vám aktuálně to nejlepší řešení. Vyberte si přesně to, co právě potřebujete.

Začít spolupráci

Změňte pohled na práci

Audit nepráce

Zjistíte, jak na tom s neprací aktuálně jste.
Podíváme se, jaké procesy už ve firmě digitalizujete a jakým způsobem. Zhodnotíme, zda své stávající systémy využíváte efektivně a naplno. Najdeme úzká místa a identifikujeme, kde vám zbytečně utíkají peníze. Sepíšeme vám o tom přehlednou zprávu.
Zjistit více

Strategie nepráce

Získáte přehledný plán své cesty do nepráce.
Navrhneme vám přesné postupy a nástroje, s nimiž začnete s neprací rychleji. Propojíme vás s odborníky, kteří vám jednotlivé kroky pomohou realizovat. Doporučíme vám, co, kdy a jak začít dělat a upozorníme vás, na jaké překážky se připravit. Připravíme vám dokument, který vás provede všemi fázemi digitalizace.
Zjistit více

Konzultace a průběžný mentoring

Ujasníte si představu o nepráci ve vaší firmě.
Ukážeme vám, jaké možnosti máte právě ve svém segmentu nepráce. Odpovíme na vaše zvídavé dotazy a společně promyslíme, jakým směrem se vydat dál. Na vaší cestě vás můžeme podpořit navazujícími mentoringovými konzultacemi. Konzultace probíhají osobně nebo online.
Zjistit více

Katalog nástrojů
a aplikací

Objevíte užitečné pomocníky, kteří vám zjednoduší život.
Stále sledujeme vývoj technologií a pečlivě testujeme nově přibývající aplikace a nástroje. Ty námi ověřené přidáváme do našeho katalogu, a stavíme tak pro vás rozsáhlou a detailní databázi, která vám pomůže zorientovat se v záplavě novinek a vybrat si pro sebe nebo vaši firmu to nejvhodnější.
Poptat nástroj nebo aplikaci
Potřebujete další důvod?

6 důvodů proč jít do nepráce s námi

Otevřeme vám hlavu

Zavírat oči před novými technologiemi, jak krátkozraké. Konkurence má oči na stopkách a už zítra vás může předběhnout. Poradíme vám, jak být v cíli dřív.

Jsme odborníci na proces

Digitalizace je proces. Hodně procesů. Víme, kudy dostat technologie do firmy. Dáme vám podrobnou mapu a provedeme vás transformací krok za krokem.

Známe všechny oblasti nepráce

Každý kus koláče je při digitální transformaci důležitý. Jedině celý koláč vám umožní efektivně nepracovat. Řekneme vám, jak a kdy který kousek sníst.

Vždycky myslíme nejdřív na vás

Nejlepší řešení pro danou chvíli. Přesně to vám doporučíme. Jsme nezávislí na konkrétních značkách. Protože vy jste u nás na prvním místě.

Radíme, co sami žijeme

Pokus omyl. Testujeme technologie za vás. Díky AI nástrojům a automatizaci jsme rychlejší. Prošlapáváme cestu za vás. Doporučíme vám to, co funguje.

Zajistíme pro vás zkušené odborníky

Ruku do ohně za ně dáme. Za ty, s nimiž spolupracujeme. Víme, kdo je ve svém oboru špička a kdo se vám může hodit. A tyto lidi pro vás stáhneme z trhu.